niedziela, 18 października 2015

Światowy Dzień Makaronu 2015 - World Pasta Day 2015

W wyjątkowym dniu czyli Światowym Dniu Makaronu chciałabym by na Waszych blogach zagościły dania makaronowe. Pobudźcie swoją wyobraźnię i stwórzcie fantastyczne potrawy, którymi w odpowiedni sposób uczcicie to święto. Jestem przekonana, że wyobraźnia Was nie zawiedzie i powstaną przepyszne dania. Mile widziane będą mniej rozpowszechnione kształty makaronu, ale jeżeli macie dostęp tylko do tych popularnych to również zachęcam do udziału. 

Jeżeli potrzebujecie inspiracji to sporo makaronowych przepisów zamieściłam na moim blogu, a wszystkie znajdziecie w kategorii Makarony. Polecam również podsumowania akcji Światowy Dzień Makaronu z roku 2013 i 2014Zasady jednodniowej akcji są następujące:

1. Przygotowujemy ciekawe, ulubione, inspirujące danie wykorzystujące makaron. Możecie wykorzystać makarony pszenne, kukurydziane, ryżowe, gryczane..., o dowolnych kształtach i rozmiarach. Możecie też przygotować domowy makaron, jeśli tylko macie na to ochotę.

2. Przepis na danie makaronowe publikujemy na swoich blogach w dniu 25 października 2015. Akceptowane będą tylko przepisy opublikowane w tym dniu.

3. W poście z przepisem zgłaszanym do akcji umieszczamy aktywny banner (najlepiej ten poniżej) lub link do tego zaproszenia.

4. Przepis zgłaszamy bezpośrednio do mnie na adres shinju1 [at] wp.pl (gdzie zamiast [at] wstawiamy symbol @). 

5. Po zakończeniu akcji wszystkie linki do przepisów umieszczę w podsumowaniu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...